Drewno w modzie

Obecnie wiodącym trendem w aranżacji wnętrz, jest postawienie na minimalizm i uniwersalne barwy. Dzięki temu, bardzo łatwo i niewielkim kosztem, możemy co jakiś czas odświeżać wygląd naszego wnętrza. Decydując się na najmodniejsze ostatnio połączenie bieli, szarości i drewna, samymi dodatkami możemy uzyskać zaskakujące efekty.

Łóżka drewniane zyskują coraz więcej fanów, nie tylko za względu na minimalizm i prostotę w wyglądzie. Producenci mebli, poza klasycznymi ramami, mają także w swojej ofercie te rozkładane czy z elementami innych materiałów. Bardzo dobrze prezentują się połączenie drewna i skóry, dzięki czemu, łóżka drewniane zyskują bardziej nowoczesny i designerski wygląd. Mieszanka bieli z naturalnym dębem jest obecnie najczęściej wybieranym rozwiązaniem. Ale także wspomniane wcześniej szarości, są bardzo często wybierane przez klientów. Drewniane elementy wykończenia świetnie się komponują, choćby z szarym zagłówkiem. Szeroka gama kolorystyczna daje wiele możliwości dopasowania mebla do naszych preferencji, oraz pozwala idealnie dopasować mebel do wnętrza.

Niezawodna trwałość

Nie da się także ukryć, że drewno to materiał niezawodny. Płyty pokryte laminatem są nie tylko odporne na wilgoć, ale także na zarysowania, dzięki czemu można dłużej cieszyć się pięknym wyglądem mebla i z pewnością jego dłuższym użytkowaniem. Decydując się na zakup, warto rozważyć wszystkie opcje, jednak łóżka drewniane to z pewnością inwestycja na lata. Dodatkowo, odpowiednio dobrany materac, zapewni wiele spokojnie przespanych nocy.